Hledáme společně VUCHLADY 2024

SÍLA EMPATIE, SÍLA ŽEN

Hledá se VUCHLADY 2024

Spojili jsem se s lovebrandem VUCH a společně hledáme novou Vuchlady 2024 – ženu, která se nebojí ukázat svou vnitřní krásu a sílu. Naše heslo „Empatie vs. Apatie“ se protlo s projektem oslavujícím sebevědomí, sebepřijetí a krásu všech žen – proto má již 6. ročník Vuchlady motto „Síla empatie, síla žen“.

Za každou přihlášku nám Vuch věnuje 100 Kč a zároveň za zveřejnění soutěžní fotografie na Instagramu s označením @vuchlady a #vuchlady ... nebo na Facebooku s #vuchlady se odměna pro nás zdvojnásobí a to se počítá :).

Přihlásit se může každá žena od 18 let v termínu do 31. 8. 2024 přes formulář na https://vuchlady.cz a získá tak šanci vyhrát 40 000 Kč, zásobu Vušek na celý rok a spoustu zážitků. Ale hodnotné ocenění si letos odnese i 2. a 3. místo. Prvních 300 přihlášených bude také pozváno na finálový večer 10. 10. 2024, kde společně vyhlásíme Vuchlady 2024.

Jak se vybírá? Z přihlášených vybere pořadatel 40 semifinalistek, ze kterých zvolí porota 10 finalistek – Vuchlady si zvolí veřejnost hlasováním na webu od 13. 9.

A kdo je v porotě? Za Vuch bude hledat výherkyni CEO Martin Kůs, ambasadorka Lucie Borhyová a Vuchlady 2023 Bára Kropáčková. My jsme vyslali našeho místopředsedu Radima Kočiříka a také Hero a ambasadorku za Fuck Cancer Lucku Levou - Lusiet.

Rádi uvidíme každou naši Hero i Soldier mezi soutěžícími. Vždyť již v minulém roce se do finále probojovala naše Hero Klárka – to ještě nikdo nevěděl, jak skvělá spolupráce mezi námi vznikne.

A nakonec překvapení: tvrdě pracujeme společně na tom, abychom přebarvili nějaký krásný Vuch kousek na levandulovou.

Tak se přihlaste a staňte se novu VUCHLADY 2024