Authorek Cup 2024

Hrálo se o pohár Fuck Cancer.......

Tak jako naši Heroes mají za cíl zvítězit nad nemocí, tak se parta nadšenců v čele s Karlem Říhou vydala na již 23.ročník golfového turnaje a bojovalo se o trofeje.

Moc nás hřeje u srdce, že jsme byli přizváni k tomuto krásnému turnaji golfových nadšenců. A jako bonus k tomu jsme byli obklopeni empatií, kterou měli všichni na rozdávání. I my jsme se aktivně zapojili do hry, ale ne jako hráči, nýbrž jako organizátoři aktivit u jamky č. 19. Ta se zahalila do levandulové a rozhodně jsme na greenu byli nepřehlédnutelní :), jak jinak :). Cílem vložené hry u naší jamky bylo, jak jinak, získat co nejvíce bodů. Hráči dostali možnost zvítězit nejen svým umem, tedy trefit se míčkem na nejlépe hodnocená pole, ale měli možnost neomezeného množství pokusů... tady už záleželo, jak moc projeví skrze svou peněženku svou empatii. Ale můžeme s klidným svědomím říci, že zvítězili opravdu ti, kteří předvedli nejlepší výkon.

Nešlo tady jen o samotný golf a získávání trofejí, které jsme měli možnost i my osobně předat vítězům a zároveň poděkovat za skvělou podporu, a to nejen finanční, ale i za nabízenou pomoc celkově, což pro nás znamená opravdu hodně.

Během turnaje se vybralo nádherných 40 200,- Kč, které poputují na realizaci našeho plánovaného zážitkového setkání s našimi Heroes, se kterými si užijeme pár dní na Orlické přehradě a budeme se účastnit krásné jachtařské soutěže - Fuck Cancer Regatta 2024. Moc se těšíme a zároveň moc děkujeme všem, kteří se k naší cestě přidávají a stávají se tak dalšími Soldieres, bez kterých by to jednoduše nešlo.