Podcasty

Skrze osobní příběhy reálných lidí s námi nahlédnete do problematiky rakoviny mladistvých a všeho, co se děje kolem projektu FUCK CANCER. 

Mezi naše hosty se řadí nejen onkologičtí pacienti, ale zároveň odborníci z řad onkologů, psychoterapeutů a dalších zdravotníků, dále pak blízcí nemocných a zástupci organizací a jednotlivců, kteří onkologickým pacientům pomáhají. Postupně budeme zvát i ambasadory a zajímavé lidi, kteří projekt FUCK CANCER podporují.

Podcasty budou v čase přibývat. Těší se na vás Mili, která vás našimi podcasty provede.

Děkujeme advertia.cz za poskytnutí studia, jejich služeb a obrovskou podporu!

Jakub Kafan - Radiologický technik

Jakub Kafan - Radiologický technik

Společně s Jakubem Kafanem, radilogickým technikem oddělení lékařské fyziky Tomayerovy nemocnice v Praze poodhalíme zákulisí ozařování onkologických pacientů.

Martina Šmuková - o pomoci mladým onkologickým pacientům

Martina Šmuková - o pomoci mladým onkologickým pacientům

Co ji k této práci motivovalo, jak konkrétně pomáhá tým Pink Bubble svým ,,bublinkám,, a jak je náročná práce s takto vážně nemocnými dětmi a mladými dospělými?

Nina Poloková -  její vlastní cesta za zdravím

Nina Poloková - její vlastní cesta za zdravím

Nině dávali jen měsíce života, když se dozvěděla diagnózu. Rozhodla se přiložit ruku k dílu a jít vlastní cestou za uzdravením.

Simona Dočkalová - partnerka onkologického pacienta

Simona Dočkalová - partnerka onkologického pacienta

Simča a Petr se znali jen pár měsíců, byli zamilovaní a užívali si života, když náhle přišel zlom, Petr vážně onemocněl. Celý příběh nám odvypráví právě Simča, jelikož Petr již nemůže.

Lucie Uhrová - zdravotní sestra dětské onkologie

Lucie Uhrová - zdravotní sestra dětské onkologie

Lucie Uhrová zasvětila svůj život pomoci malým hemato- onkologickým pacientům ve FN Motol. O čem je práce v takto psychicky náročném odvětví?

Eliška Podzimková - o osobní zkušenosti s rakovinou

Eliška Podzimková - o osobní zkušenosti s rakovinou

Ilustrátorka Eliška Podzimková se s rakovinou osobně setkala jako náctiletá dívka. Dnes pomáhá malým onkologickým pacientům a šíří osvětu.

MUDr. Viera Bajčiová, CSc. - o rakovině mladých

MUDr. Viera Bajčiová, CSc. - o rakovině mladých

Povídáme si o problematice náctiletých a mladých onkologických pacientech s odbornou garantkou projektu Fuck Cancer MUDr. Vierou Bajčiovou, CSc.

Dan & Míša - bývalí onkologičtí pacienti, co našli lásku

Dan & Míša - bývalí onkologičtí pacienti, co našli lásku

Všechno zlé je pro něco dobré a v tomto případě doslova. Našimi dalšími hosty je Dan a Míša, pár, který spojila vážná nemoc.

Pavla Doláková - O empatii a psychice nemocných

Pavla Doláková - O empatii a psychice nemocných

Empatie versus Apatie, psychika onkologických pacientů a vše s tím spojené, to jsou témata, na která se podíváme s psychoterapeutkou Pavlou Dolákovou.

Pavla Doláková - kdo je psychoterapeutka Pavla?

Pavla Doláková - kdo je psychoterapeutka Pavla?

Pavla Doláková řadu let pečuje o psychiku onkologických pacientů a zároveň je garantkou projektu Fuck Cancer. Pojďme se společně o ní a její práci něco dozvědět.

David & Petr - aneb, jak to všechno začalo

David & Petr - aneb, jak to všechno začalo

První podcast kampaně Fuck Cancer se zakladately Petrem Vančurou a Davidem Foldynou. Dozvíte se, kdo jsou tito pánové a o čem je celá kampaň Fuck cancer.

Sledujte nás

Další akce, na který nemůžem chybět je @prague.pride Mezi duhovejma barvama Prague Pride se objeví i naše levandulová! 🏳️‍🌈Takže už si piš 13. srpna do kalendáře! 🌈 Pokud se chceš připojit, sraz máme…

Přesně 249 387! Ne, není to random číslo, k tolika lidem se na Instagramu dostala naše kampaň! To není úplně málo... Skoro 50 tisíc z vás se dostalo přímo na náš účet. To je celkem úlet! Je vidět, že…

Dneska může @majklkulich ve svejch 27 letech zaťukat na dřevo a říct, že je ofiko zdravej, ale před rokem to takový lážo plážo nebylo. Měl zrovna roční výročí bydlení v Norsku. A jak šel jen tak…

Nemocnej a zdravej jsou sakra dvě rozdílný věci. Často si neuvědomíme, co znamená bejt zdravej, dokud nejsme fakt nemocný. Určitě by nás tyhle dva rozdíly ale neměly rozdělit. Naopak musíme bejt…

Nekecáme! Naše Hero @katie_jednonozka má novou nohu a nadesignoval ji kdo jinej než fantastická @walleriii I takovýdle příběhy přináší život s rakovinou. Je pak skvělý, že si Heroes dokážou vzájemně…

„Hlavně se z toho neposrat a užívejte si života, co to jde.“ Jak říká Dan, kterej si rakovinou prošel a teď svoji empatii ukazuje jako člen našeho projektu! Danovi bylo 16 a v takovym věku je jasný,…

Nádory většinou nebolí. Takže ti neřeknou; „Hej kámo, běž se mnou k doktorovi!“ 🙄 Říká se, že rakovina nebolí, a v časnejch fázích nemoci to bývá někdy pravda. A to většinou vede k pozdnímu záchytu…

Pro některý z nás možná klišé, takový to, co se řekne na svatbě. 💍 Pro někoho ale životní osud. Třeba pro Dana s Míšou. Dva, který spojila nemoc. Nemoc, která jim pomohla najít lásku. Rakovina byla…

Odebírejte novinky

Chceš vědět, co se právě teď děje u nás? Tak neváhej a my tě budeme pravidelně informovat, ať ti nic neunikne.

Kontakt

e-mail: info@fuckcancer.cz

telefon: +420 730 959 132

adresa: Umělecká 588/6, 170 00  Praha 7

bankovní spojení
888 123 888 2 / 5500

 


Kancelář / 
kontaktní adresa:

Fuck Cancer
Umělecká 588/6
170 00  Praha 7

Telefon:

 +420 730 959 132

Hlavní partner

Partneři