Společně vypluli za dobrodružstvím

Vydali se na společnou plavbu za zážitky, dobrodružstvím a odreagováním se od běžných (mnohdy těžkých) dní.

Heroes a Bubliny se společně vydali na Orlík a zažili tak několik společných dní, kde o smích a zábavu rozhodně nebyla nouze.

F-tým for charity si vzal pod svá křídla současné i bývalé onkologické pacienty, tedy naše Heroes a Bubliny z nadačního fondu Pink Bubble ( kteří celý tento projekt zároveň podpořili) a společně se vydali v polovině července na Orlík. Tam je už čekala skvělá večeře a poté se mohli ubytovat na lodích, které již na ně netrpělivě čekaly. A plán - odreagovat se, pobavit se, zapomenout na těžkosti, které je mnohdy provází, zažít něco nového, vzájemně se poznat a nebo se po dlouhé době zase vidět - mohl začít.

Kapitáni (David, Melich, Dan a David) naložili své posádky a vypluli za dobrodružstvím. Jelikož mají všichni velmi bojového ducha (aby v životě mohli překonat i kruté rány osudu, které je zasáhly), o soutěživost a sílu vůle rozhodně nebyla nouze :). Někteří si oprášili své jachtařské schopnosti a další si vyzkoušeli na vlastní kůži, jaké to je mít vítr v plachtách a být aktivní součástí celé crew. A na kochání, relaxování, odpočívání, plavání či rybaření bylo času až až.

Kromě plachtění si mohli vyzkoušet také své schopnosti na paddleboardech. Přijel za námi i instruktor, který nás naučil spoustu skvělých triků. Nejvíc však většinu bavilo dostat ostatní z paddleboardu do vody :).   

Náramně jsme si to všichni společně užili, břicha nás bolí od smíchu ještě dnes a společně se těšíme na další dobrodružství a setkání našich Heroes, kteří mezi sebou najdou vždy pochopení a oporu. Takováto setkání jsou pro ně velmi důležitá, protože právě ze zážitků se dá čerpat spousta energie, která je třeba k zdolávání náročných situací.

Smích léčí a my věříme, že i tyto zážitky mohou být jedním ze střípků, které vedou k uzdravení.