SCONTO se s námi spojuje pro dobrou věc

Žlutá podporuje levandulovou

Jsme velmi potěšeni, že se společnost SCONTO Nábytek s.r.o. zařadila mezi naše Soldiers a společně s námi podporují dobrou věc.

V říjnu jsme tak mohli být součástí teambuildingové akce SCONTA, kde jsme si bok po boku zahráli i s našimi Heroes curling. Všichni jsme si to moc užili a vyzkoušeli zase něco nového. Není důležité, kdo vyhrál, ale že jsme společně něco mohli zažít a také se poznat. Velmi nás těší, že se SCONTO rozhodlo do podpory projektu Fuck Cancer aktivně zapojit i své zaměstnance, a my tak mohli předat důležité sdělení zase dalším lidem, kteří, jak věříme, skrze naši činnost a osvětu také něco získají.

Tohle propojení nebylo však až tak náhodné. Jak je známo, nádorové onemocnění se týká bohužel každého třetího z nás a nevyhýbá se ani mladým lidem. Jednou z motivací propojení SCONTA právě s námi je skvělá Hero Anetka, jejíž příběh jsme vám také už sdíleli tady. A právě Anetka je součástí týmu Sconta, jimž není jedno, co právě prožívá a zároveň, co prožívají i další Heroes, kteří si vytáhli toho Černého Petra.

Včera jsme měli tu možnost se opět sejít na firemní snídani, kde jsme převzali šeky v hodnotě neuvěřitelných 127 720,- Kč, které nám darovali za společnost Sconto a také samotné zaměstnance, kteří se velkou částí také i finančně zapojili. A my moc děkujeme!

Následovala přednáška, kde jsme si společně popovídali o tom, co jako Fuck Cancer děláme, jaké máme plány a zároveň jsme se společně dovzdělali něco více o prevenci a samovyšetření, které je velmi důležité k eliminaci případných zdravotních problémů.

Děkujeme tímto za podporu a budeme se těšit na další společné zážitky.