Spustili jsme novou kampaň v OC Letňany

Hlavně se z toho ne...

Spustili jsme zbrusu novou kampaň s názvem HLAVNĚ SE Z TOHO NEPO...

V rámci této osvěty si klademe za cíl ukázat a zároveň poskytnout návod, jak je důležité správně komunikovat s někým, kdo se potýká s onkologickým onemocněním.

Ano, může být zle. Jenže přesně v tu chvíli, kdy se celý svět zdá být v troskách, je důležité se z toho - promiňte nám ten výraz (nejen dámy) nepo...! Již v minulosti jsme zdůrazňovali myšlenku, že ti, kteří prochází tak extrémní situací jako je diagnóza rakoviny, potřebují kolem sebe lidi, kteří neodvrátí pohled ani svou pozornost, ale naopak jim pomohou vše překonat. A možná nejdůležitějším bodem v této situaci, ač se to nemusí zdát, je správná komunikace s onkologickým pacientem. A my máme návod, jak na to.

První říjnovou neděli jsme odstartovali kampaň za podpory OC Letňany, kde nás můžete vidět po celý měsíc říjen. V následujících říjnových sobotách 7./14./21. se zde s námi můžete setkat osobně a dozvědět se bližší informace nejen o důležitosti správné komunikace, prevenci, či o tom, čím vším se spolek Fuck Cancer zabývá. Setkat se zde můžete také s těmi, kteří si tou trnitou cestou sami prošli či prochází (našimi Heroes), a těšit se zároveň na naše podporovatele z řad známých osobností (našich Soldiers), kteří stojí po boku těm, kteří potřebují pomoc.

Více o projektu „Hlavně se z toho nepo...“ se dozvíte ZDE

Díky patří nejen našim Heroes, kteří nám pomohli tuto kampaň zrealizovat, ale také odborníkům, umělcům a značce TOI TOI, která tuto kampaň podpořila. Zároveň děkujeme OC Letňany za možnost představit kampaň „Hlavně se z toho nepo...“ i v offline světě a přiblížit tak důležitost této problematiky široké veřejnosti.