„Hlavně se z toho nepo..."

V rámci této osvěty si klademe za cíl ukázat a zároveň dát návod, jak je důležité správně komunikovat s někým, komu vstoupilo do života onkologické onemocnění.

Jak konkrétně může nemocnému uškodit špatná komunikace

Poslechněte si tyto příběhy:

Kompletní texty naleznete zde:

Každý průser jde zbombit všemi barvami a obrátit k lepšímu, proto jsou zde zbombené barevné "toitoiky", zbombené tak, že najednou hrají všemi barvami a symboly naděje. Tyto originální exponáty, které bude veřejnost moci zhlédnout i ve veřejném prostoru, jsou díly umělců: Studio DRAWetc, Jozef Dian a Filip Dalas. Materiály by nevznikly bez podpory fotografa Petra Dobiáše a videomakera Mikuláše Hosnedla. Těm všem patří velký dík.

Galerie:

Ani všichni tito Heroes i Soldiers se z toho nehodlají po...

Koukněte se na videa našich umělců:

Tiší hrdinové naší kampaně, kteří nám nezištně přispívají svými schopnostmi, přinášejí našemu projektu nový rozměr. Jejich kreativita a dovednosti jsou klíčovými pilíři, které nám umožňují sdílet další úroveň naší kampaně. Věříme, že tyto inspirativní spolupráce osloví lidi s podobnými nadáními a podpoří nás v dalších kampaních v našem boji proti rakovině.

Jak se můžeš zapojit? Třeba jako Anička z našeho teamu nebo firma TOI TOI:

Každý životní a zdravotní průser jde podpořit i nezištným odhodláním jednotlivců, nebo firem. Jen tak se může na pohled bezvýchodná situace proměnit v bojiště, na němž po boku ústředního bojovníka (Hero), který si vyslechl diagnózu, stojí celá armáda dalších vojáků (Soldiers). Soldier může být každý kdo se k projektu připojí, tedy i Vy kdo teď čtete tento text.

Chceš nás podpořit finančně? Číslo účtu:

888 123 888 2 / 5500

Chceš, aby se naše TOI TOI a osvětové informace, případně celý náš team objevili na tvé akci, nebo u vás ve firmě? Pak se nám ozvi a domluvíme se. Piš na vancus@fuckcancer.cz nebo volej +420777807075

Kontakt pro média:
Janka Kellerová /blue gekko/
janka@bluegekko.cz nebo +420604339115

Děkujeme za pomoc při tvorbě: Mikuláš Hosnedl (kameraman) / Petr Dobiáš (fotograf)

Sledujte nás

Odebírejte novinky

Chceš vědět, co se právě teď děje u nás? Tak neváhej a my tě budeme pravidelně informovat, ať ti nic neunikne.

Kontakt


Kancelář:

Fuck Cancer
Hradčanské náměstí 61/11
118 00  Praha 1

Bankovní spojení:

888 123 888 2 / 5500

Hlavní partner

Partneři